Ansatte

Fjelltroll

Siv Langaune

Stilling: Pedagogisk leder
993 89 638
siv@trollstuabarnehage.no

Ann Tove Fagerheim Simonsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
482 87 902
ann-tove@trollstuabarnehage.no

Linda Johansen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
928 26 212
linda@trollstuabarnehage.no

Skogstroll

Kristin Pedersen

Stilling: Assistent
901 83 884
kristin@trollstuabarnehage.no

Anne Jørgensen

Stilling: Pedagogisk leder
481 00 006
anne@trollstuabarnehage.no

Kjersti Sørensen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
932 26 911
kjersti@trollstuabarnehage.no

Katrine Jørgensen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
938 93 412
katrine@trollstuabarnehage.no

Thea Berntsen

Stilling: Barnehagelærer
951 68 239
thea@trollstuabarnehage.no

Småtroll

Vanja Sørensen

Stilling: Pedagogisk leder
908 41 055
vanja@trollstuabarnehage.no

Maria Aasnes

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
482 90 996
maria@trollstuabarnehage.no

Liss-Maylen Andersen

Stilling: Kjøkkenassistent
452 03 354
liss.maylen@trollstuabarnehage.no

Andre ansatte

Webansvarlig Trollstua Barnehage

Stilling: Annet

Stian Eliseussen

Stilling: Daglig leder
906 88 797
stian@trollstuabarnehage.no